Zwroty i reklamacje

1. Zwrot towaru

Proszę pamiętać, że zgodnie z obowiązującym prawem zwrócenie towaru uszkodzonego, używanego, zniszczonego lub niekompletnego może skutkować obniżeniem zwracanej kwoty pieniędzy!

Towar odsyłany, w celu jego zabezpieczenia prosimy o pakowanie w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Prosimy odsyłać kompletny produkt. Aby osprzęt dotarł cały i zdrowy prosimy całość włożyć w karton np. ten w którym został do Państwa wysłany. Odesłanie sprzętu w kopercie bąbelkowej, worku lub streczu na pewno spowoduje zniszczenie towaru.

Formularz zwrotu do pobrania poniżej:

wzór odstąpienia od umowy w pdf

wzór odstąpienia od umowy w doc


Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami:

SKLEP FIRANYLESZNO.PL
Phu Miras Mirosław Mikołajczyk
Rynek 5 lok. 3,
63-900 Rawicz
tel. 787 937 531

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę. Kod rabatowy oczywiście zachowaj.

 

2. Składanie reklamacji

Formularz reklamacji do pobrania poniżej:

przykładowy formularz reklamacji


W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji


Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

 

2.Odesłanie produktu


Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu/paragonu

 

3. Wysyłka


Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

SKLEP FIRANYLESZNO.PL
Phu Miras Mirosław Mikołajczyk
Rynek 5 lok. 3,
63-900 Rawicz
tel. 787 937 531